У подорожах ми часто користуємось слінгом, а останньо то взагалі без коляски вирушаємо у мандри. Що ж таке слінг і звідки він взявся радимо прочитати тут. А як ми до цього прийшли  – читайте нижче.

Наша слінгоісторія почалась ще задовго до народження Назарівни, десь 3 роки тому, коли наша кума з Польщі, закінчивши курси слінгоконсультантів всі вуха прожужжала про те, як це корисно діткам і зручно мамам.
До самого народження малюка слінг був скоріш просто корисним і гарним подарунком для друзів і рідних. Та ближче з ним ми вже познайомились, коли принесли додому нашу малечу. Слінг чекав вдома і вперше його ми випробували десь в місяць. Перша спроба була вдала і здавалось, що так буде завжди. Але через гіпертонус м’язів наші наступні спроби замотати дитину у слінг зазнавали поразки. Спочатку звинувачували себе у затягуванні процесу, та все ж просто відпустили ситуацію і дали усім час.
Потім ми дізналась, що існує швидкий і легкий варіант слінгу, а саме слінг з кільцями. Слінг з кільцями (СЗК) – це відріз тканини довжиною приблизно 2м, на одному кінці якого вшиті 2 дуже надійних кільця. В ньому можна носити горизонтально як в колисочці, вертикально спереду і збоку на бедрі. Ц
ей слінг швидко одягається та знімається, а також ви з легкістю можете змінити положення малюка в ньому. Якщо дитина знаходиться в слінгу у вертикальному положенні і заснула, її легко можна перекласти в ліжечко. Недоліки: потребує постійного регулювання довжини, а також необхідність міняти плече, на яке зав’язується слінг. Важку дитину довго в ньому не поносиш. Найкраще він підходить для “знайомства зі світом слінгів” і мати на підхваті вдома, коли треба щось скоренько зробити, а малеча хоче бути з вами =)

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Дякуючи подрузі, яка нам його позичила і Наталі Орел, слінгоконсультанту у Львові, яка навчила правильно ним користуватись, життя набуло нових барв. Та ми так тішились, що малій комфортно в слінгу з кільцями, що боялись йти далі і пробувати знову її мотати в шарф. Хоч плече і спина грізно просили щось міняти.
Все ж ми зважилася і дуже радіємо, що після цього ми маємо досвід і з шарфом, і з май-слінгом, і тепер вже активно використовуємо ергорюкзак від Анни Петриченко.(супер-майстриня з пошиття ергорюкзаків, слінговставок, слінгокурток і комбінезонів на замовлення).

Коротко розкажемо вам, хто є хто.

Слінг-шарфи бувають трикотажні (тягнеться тканина) і ткані. Трикотажні використовують для новонароджених і в перші місяці життя, та вони мають обмеження по вазі до 7-8 кг.
Найбільш універсальними і зручними є ткані слінг-шарфи. Ними можна користуватися з народження і до .. поки у вас стане сил нести =) Вони найкраще розподіляють вагу дитини і ви не втомлюєтесь навіть після довгих прогулянок.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Май-слінг – це прямокутник тканини з чотирма лямками. Нижні лямки, зав`язуються на таліі- верхні обхоплюють плечі, перетинаються на спині, проходять під ніжками дитини, надійно фіксуючи її, і теж зав`язуються на талії. Рекомендовано використовувати май з 4-х місяців, якщо це фабричний як у нас на фото нижче. Якщо ж ви знайдете май пошитий із шарфової тканини, де регулюється спинка то можна і з народження. Та ціна на такий май значно вища.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Слінг-рюкзак (або ергорюкзак) – використовується з моменту самостійного сидіння дитини. Широкі прокладені лямки і пояс беруть навантаження на себе, гарна натяжка спинки (в середньому 36-37 см) забезпечує зручне положення дитини. А легкість його одягання, дозволяє іншим членам родини швидко і безболісно пройти етап знайомства і освоєння слінгу.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

А найбільшим ми радіємо з того, що малеча спокійно сидить в слінгу не лише в нас, але й у бабусі з дідусем. Бабця з радістю користується ним, коли малеча гостює в неї, а дідусь виходить з Назарівною гуляти, використовуючи слінговстаку, яку можна пошити до будь-якої куртки. Звісно, коли тепло то мотатись є легше, але повірте за такої погоди користуватись слінгом ще вигідніше, бо по-перше бо ви грієте один одного, а по-друге, коляска пройде не всюди і через кучугури чи талий сніг штовхати її дуже важко, а ви зможете все обійти і пройти легко 🙂 Ми свою коляску продали, бо малеча в ній не дуже любила їздити. Тож тепер приглядаємось до прогулянкових варіантів, щоб можна було брати з собою у мандри, щось легке і головне компактне. Якщо знаєте добрі варіанти – будемо вдячні за рекомендації. 🙂

16427276_10155222829758287_199270305745468451_n
Успішного усім слінгоносіння і не опускайте руки, якщо щось не виходить відразу – просто дайте дитині і собі час, щоб відчути всі переваги :)